• 444 6 497
  • turkdedektif@yahoo.com.tr

Çocuk Takibi

 Çocuk Takibi

  Türkiye’de kayıp çocuk’ vakalarının 8 yılda 100 bini aştığı ortaya çıktı. Verilere göre, sadece 2008-2016 yılları arasında 16 ülkenin nüfusundan fazla çocuk kayboldu.

Türkiye İstatistik Kurumu’ nun (TÜİK) Adli İstatistik verilerine göre, 2008-2016 yılları arasında resmi olarak kayıp müracaatı yapılan çocuk sayısı 104 bin 531’e ulaştı. Türkiye’ nin en önemli sorunlarından biri haline gelen kayıp çocuk vakaları her geçen artmaktadır. Bu durum oldukça üzücü verici olamaya başlamıştır.

Değişen zamanın şartlarına göre bakacak olursak şimdiki çocuklar birçok şeye erken şahit olmaktadır. Şahit oldukları şeyleri uygulama gibi bir meraka düşebilirler. Sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda öğrenci hakkında daha detaylı bilgi toplamaktayız. Öğrencinin sosyal ve özel hayatını öğrenmek adına yaptığımız araştırmalar sonucunda somut bilgileri sizlere sunmaktayız. Verdiğimiz bu hizmette herhangi bir yasal ihlal söz konusu olmamaktadır. Bununla birlikte çocuğunuzun özel hayatında ne gibi şeyler yaptığını ( Sigara, Uyuşturucu, Fuhuş, Taciz, Alkol, Hırsızlık, Şiddet, Darp ) ve sosyal çevresini sizlere bildirmekteyiz.

Gençlerin yanlış yollara düşmelerini engellemek için takip hizmetimiz sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Her çalışmamızda olduğu gibi Öğrenci Araştırması konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir.

 

 

http://cocugumnerede.com.tr/